A bajnokság 10. fordulójának eredménye:

TURA VSK - VECSÉSI FC   0 : 3 ( 0 : 0 )

Gólszerzők: Tárkányi G. (55',57'), Zalagerszegi R. (79')

A félidőben az  eredmény 0 : 0.

55. perc  Tárkányi Gergő bombagóllal megszerezte a vezetést  1:0

57. perc  Tárkányi Gergő újra betalált a hálóba 2:0

79. perc: Zalaegerszegi Roland kilépett a védők közül, majd becsavarta a labdát a rövid sarokba - 3 : 0.

Urbán Flórián: "Korábban többször említettem, hogy a csapatok be fognak állni védekezni, de most egy jó csapat ellen játszottunk, ők is akartak futballozni. Az első félidőben is voltak lehetőségeink - büntetőt is hibáztunk - talán ha ez bemegy akkor a második félidő könyebb lett volna. A játékosok maximálisan betartották amit kértem tőlük a szünetben, hamar két gólt is tudtunk szerezni és így el is dőlt a mérkőzés. Húsz játékos alkotja a keretet, ha valaki nem játszik, akkor mindig van más a helyére. Jövő héten újabb rangadót játszunk a Nagykőrös ellen, remélem ugyanebben a szellemben tudnak futballozni a játékosaim."

Kezdő:

BOTLIK DÁNIEL, TÁRKÁNYI GERGŐ, KIRÁLY ANDRÁS, MÉSZÁROS ROLAND, RADNAI GYÖRGY, ÁDÁM ERIK, SZABÓ SÁNDOR, KALDERÁS DÁVID, MOLNÁR ISTVÁN, KISS KRISZTIÁN, ZALAEGERSZEGI ROLAND

Csere:

GENDUR LÁSZLÓ, KIRÁLY MÁRK, TELL TAMÁS, KIRÁLY MILÁN, BARTA DÁVID, KRÁLIK BALÁZS,  MOLNÁR DÁNIEL

Kispad:

URBÁN FLÓRIÁN vezetőedző, KERESZTES JÓZSEF technikai vezető, HORNYÁK BÉLA kapusedző, MOLNÁR ZOLTÁN pályaedző