Vecsés-Hernád edzőmérkőzés

2012-08-02

Magabiztos győzelem

VECSÉS FC  -  HERNÁD SE   8 : 0  ( 3 : 0 )

A soron következő felkészülési mérkőzést a Hernád SE-vel vívtuk. A találkozó nagyon jó iramban kezdődött, Tóth Norbert fejes góljával már a 11. percben megszereztük a vezetést.

A szünetre 3 :0 –ás előnnyel mehettünk az öltözőbe. A második félidőt egy teljesen új összeállítású csapattal kezdtük. A fiúk ott folytatták a játékot ahol az első félidőben abbahagyták, többnyire az ellenfél kapuja előtt zajlottak az események, így a játékot végül 8 : 0-ás győzelemmel fejeztük be.

Vecsés FC

Kezdő csapat: Gecse  - Soóky, Tell, Könczey, Király M., - Králik, Lénárt, - Sztancsek, Czipper, Kozó -  Tóth N. (Juszuf 22’)

2. félidő:  Bostyán - Lénárt (Könczey 52’), Hungler, Ferencz, Fekecs, Kollár, Petruska, Magyar, Czipper, Berki, Piros

Gólszerzők: Tóth N, Kozó, Sztancsek, Magyar, Czipper, Berki, Magyar, Kollár

Hernád SE:

Csik – Németh, Várdai, Dani, Hartai (Molnár 15. perc), Szekeres, Manhalt, Kovács, Sándor, Antalics, Baráth