Üzenet

Vecsés-Üllő 5:1

A bajnokság 6. fordulójának eredménye:

VECSÉSI FC - ÜLLŐ SE   5 : 1  ( 4 : 0 )

Magabiztos, jó játékkal győztük le az Üllő csapatát. Már az első félidőben eldőlt a mérkőzés, ahol is Ponczok két, Kiss és Czipper 1 - 1 góljával 4 : 0-ás eredménnyel vonultak a játékosok az öltőzőbe. A második játékrészben az Üllő zárt védekezéssel és kontrákra építve próbálta rendezni sorait  ami csak a szépítésre volt elég. A szépítés után a  remek napot kifogó Ponczok harmadik gólját elérve ismét 4 gól volt a különbség a javunkra, beállítva ezzel az 5 : 1-es végeredményt. Fölényes győzelmet aratva szolgálta ki a csapat a mérkőzésre kilátogatókat.

Vecsés, 100 néző. Vezette: Ámán András (Kaszala Mihály, Balla Krisztián)

Vecsés: Scheilinger – Király M. (Csiszár 55'), Hungler, Király A.(Madar 75'), Ferencz D. (Csirinyi 55'), – Kollár (Poncok 75'), Tell, Petruska, Kiss – Czipper (Holló 74'), Ponczok T.

Vezetőedző: Urbán Flórián.

Üllő: Jansik – Farkas, Gráczki, Vékei, Nagy (Roik 77') – Kalina, Jász-Pap, Hunya (Dányi 72'), Molnár (Osvalda 86'), – Lengyel (Kozma 76'), Paput (Falu 57')

Vezetőedző: Lengyel Roland.

Gól:  Ponczok (11', 42', 77'), Kiss (17'), Czipper (27')   ill. Osvalda (56')
Sárga lap: Ferencz D. (37’), Petruska (65')  ill. Jász-Pap (26’), Paput (28'), Gráczki (37')