Üzenet

Magyar Kupa, Vecsés-Fradi 1:6

Magyar Kupa 2. forduló, Vecsési FC - Ferencvárosi TC   1 : 6

A Magyar Kupa 2. fordulója Sándor "Csikar" Károly halála miatti gyászszünettel kezdődött.

Nagyszerűen tartottuk magunkat az első félidőben, bár a Fradinak voltak helyzetei, gólnélküli döntetlennek fordultak az együttesek. A szünet után Lauth fejese után indult be a Fradi, majd Kukuruzovic növelte az előnyt,

A szünet után beálló Böde Dániel triplázott, miközben Busai is betalált közelről. 0-5-nél mi is eredményesek voltunk, Petruska Csaba talált szabadrúgásból a hálóba. A Fradi 6-1-es győzelemmel jutott tovább a következő körbe.

A mérkőzés percről-percre:

1. félidő

Nincs megilletődve Urbán Flórián csapata, de ahogy várni lehetett, a Fradinál van többet a labda.

1′

Dibusznak kellett kijönnie a kapujából, lábbal mentett.

5′

Nalepa fejelt fölé hat méterről.

8′

Kukuruzovic 25 méteres lapos lövését védte Botlik.

11′

Busai 13 méterről, jó helyzetben fölé lőtt.

18′

Bátran próbálkozik támadásokkal a megye I-es csapat.

22′

Nalepa csak szabálytalanságok árán tudja tartani az aktív Zalaegerszegit.

28′

ZICCER! Busai 6 méterről lőtt, Botlik hatalmasat védett.

32′

Petruska lövése akadt el Dilaver testében.

34′

Lauth lőtt jócskán fölé.

36′

Pavlovic fejelt lesről a kapuba, így érvénytelen a találat.

41′

Szünet. Ennél azért több kell a Fradinak a továbbjutáshoz.

2. félidő

Thomas Doll cserélt csak, Böde a pályán, Ugrait váltotta.

46′

GÓL! Vezet a Fradi: egy baloldali akció végén Lauth kapta középen a labdát, aki a tizenegyes pontról a hálóba helyezett, 0-1!

47′

Pavlovic kapott sárgát.

48′

Nalepa emelését hárította Botlik.

51′

GÓL! Nagy fejese után Kukuruzovic mehetett, majd ha szűken is, de a hálóba emelt, 0-2!

52′

Hazai csere: Tell váltja Ádámot.

57′

Bönig is lejön, Batik váltotta.

59′

Mészáros kapott sárgát közben.

60′

GÓL! Böde látványos csellel fordult kapura, majd a bal sarokba lőtt, 0-3!

62′

Nalepa kapott sárgát.

64′

Kalderás-Segesdi csere.

66′

Hatalmasat védett Böde közeli fejese után a vecsésiek kapusa.

67′

GÓL! Busai gyűjtött be egy lecsorgó labdát, és az öt és feles vonaláról a hálóba helyezett, 0-4!

73′

Busai le is jön, Somalia a helyén.

74′

Kiss kapott sárgát.

75′

Zalaegerszegi-Tárkányi csere.

76′

Petruska távoli bombáját védte Dibusz bravúrral.

79′

Dilaver 6 méterről rontott óriási ziccerben.

80′

Ritka jelenet: a ferencvárosi tábor "Vecsés! Vecsés!" kiabálással fejezte ki szimpátiáját a hazaiak irányába, mire a hangosbemondó: "Köszönjük Fiúk!"-kal válaszolt.

85′

Gól! Böde duplázik, az ő góljával már 5-0 a Fradinak, 0-5!

85′

Gól! Petruska remekbe szabott szabadrúgásával szépített a Vecsés: 1-5!

87′

Gól! Böde lépett ki, és be is lőtte saját maga harmadik, csapata hatodik gólját, 1-6!