Üzenet

Magyar Kupa 2.forduló sorsolás

Elkészült a Magyar Kupa 2. fordulójának sorsolása, a legjobb 32 közé kerülésért egy mérkőzés dönt a továbbjutásról.

 

 

A 16 élvonalbeli csapat közül 11 érdekelt ebben a körben, az MTK és az Egri FC már korábban búcsúzott a sorozattól, a Videoton, a DVSC-Teva és a Budapest Honvéd pedig csak a következő fordulóban csatlakozik. 

A 2. forduló rangadója a Ferencváros - Haladás meccs lesz, ez az egyetlen párosítás, amelyben két NB I-es csapat mérkőzik meg egymással. A forduló játéknapja szeptember 26., szerda.

 A Vecsés FC a  Szolnoki MÁV FC-vel (NB II) fog megmérkőzni.

 

Magyar Kupa, 2. forduló:

Jászapáti VSE (NB III) - Dunakanyar-Vác (NB II)
ESMTK (NB III) - Békéscsaba 1912 Előre SE (NB II)
Bükkábrány SC (NB III) - Nagybátony SC (NB III)
Létavértes SC ’97 (NB III) - Mezőkövesdi SE (NB II)
Kazincbarcika (NB II) - Újpest FC (NB I)
Pénzügyőr SE (NB III) - Vasas (NB II)
Soltvadkerti TE (megyei I. o.) - Mórahalmi VSE (NB III)
Orosháza FC (NB II) - DVTK (NB I)
Csanádpalotai FC (megyei I. o.) - REAC (NB III)
Vecsés FC (NB III) - Szolnoki MÁV FC (NB II)
Nyíregyháza Spartacus FC (NB II) - KTE Phoenix Mecano (NB I)
FC Tiszaújváros (NB III) - Balmazújváros (NB II)
Felsőtárkány SC (NB III) - SZTK-Erima (NB II)
KSE Iváncsa (megyei I. o.) - Dunaújváros Pálhalma ASE (NB III)
Budaörs (NB III) - FGSZ Siófok (NB I)
Csornai SE (NB III) - PMFC-Matias (NB I)
Petőházi SE (megyei I. o.) - ZTE (NB II)
Kecskéd KSK (megyei I. o.) - PVSK (megyei I. o.)
Velence SE (megyei I. o.) - Nagyatádi FC (NB III)
Gyirmót FC (NB II) - Kaposvári Rákóczi (NB I)
Babót SE (megyei II. o.) - Győri ETO FC (NB I)
Jánosháza KSK (megyei I. o.) - Szentlőrinci SE (NB III)
FTC (NB I) - Szombathelyi Haladás (NB I)
Balatonfüred FC (NB III) - SVSE-GYSEV-Goldschmidt (NB II)
Martonvásári SK (megyei I. o.) - Bölcskei SE (NB III)
Veszprém FC (NB II) - MVM Paks (NB I)
FC Ajka (NB II) - Bajai LSE Kalo-Méh (NB II)
Tapolca (I. o.) - Lombard Pápa Termál FC (NB I)
Tiszakanyár SE NB III erőnyerő

forrás: mlsz.hu